Zeit für gute Arbeit

Komisjoner od 1600 Euro m/k

Bernhardt + Schütz Personaldienstleistungen GmbH jest od 1990 roku odnoszaca sukcesy Firma na marktcie regionalnym. Dla znanych firm w regionie Norymbergi poszkujemy kandydatow fachowcow i pomocnikow.

Aktualnie Firma Bernhardt + Schütz Personaldienstleistungen GmbH poszukuje kilunastu osob na stanowisko Komisjoner m/k do  w Nürnberg / Feucht  na czas nieograniczony do Firmy logistycznej na pelnym etacie od zaraz.

Ihre Aufgaben

Opis pracy:
- praca w branży logistycznej,
- pakowanie paczek
- pracy zarowno dla kobiet jak i mezczyzn
- praca ze skanerem,

Berufliche Qualifikationen:

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego
- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Benötigte Fähigkeiten:

Wymagania stanowiska:
- sumienność oraz chęci do pracy
- prawo jazdy
- samochöd mile widziany

Einsatzort:

Nürnberg

Arbeitsbeginn:

Od zaraz

Einstellung in:

  • Vollzeit

Arbeitszeiten:

06:00 - 19:00

Unsere Leistungen:

  • Arbeitsvertrag mit Festanstellung
  • Attraktive Vergütung
  • Bestes Betriebsklima
  • Entlohnung nach IGZ-Tarifvertrag
  • Urlaubsanspruch nach IGZ-Tarifvertrag
  • Zuschläge für Mehrarbeit
  • Zuschläge für Sonderzeiten
Kontakt i wszystkie informacje o danym stanowisku prosimy kierowac sie do Pana Marka Sierpinskiego na E-Mail : bewerbung@bsjobs.de lub tel. 0049 9131 940 210